Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Faspol Sp. z o.o.

Dlaczego my

Polityka jakości to dla naszej firmy dużo więcej niż dokument wizerunkowy. Przekłada się na konkretne fakty, które mają sprawić, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

Z każdą branżą nam po drodze

Niezależnie od tego czy reprezentują Państwo mleczarnię, zakład produkcji farmaceutycznej czy też firmę budowlaną, znamy doskonale specyfikę Waszej działalności. Decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność, że wykonany przez nas produkt czy rozwiązanie będzie spełniać wymogi danej branży, posiadać stosowne certyfikaty oraz dokumentację powykonawczą.

 

Szyjemy na miarę

To nie jest pusty slogan. W naszej firmie nie istnieje katalog produktów. Każdy zbiornik, który opuszcza halę produkcyjną jest inny, dostosowany do Państwa potrzeb. Stal konstrukcyjna lub szlachetna, posadowienie poziome lub pionowe, różnorodne pojemności, wyposażenie i przeznaczenie. Możliwości są tysiące, ale jedno jest pewne – tworzymy ze stali Państwa potrzeby.

 

Od koncepcji do zbiornika

Zbiorniki czy instalacje technologiczne są tak naprawdę efektem tego, co oferujemy Państwu przede wszystkim. Kluczem do sukcesu jest rozpoznanie potrzeb, profesjonalne doradztwo, dobry projekt, a dopiero na końcu produkt. Podejmując z nami współpracę nie muszą Państwo mieć projektu, ani nawet gotowego pomysłu. Z dużą przyjemnością opracowujemy koncepcję rozwiązania i po akceptacji Klienta realizujemy ją, spełniając wszystkie założenia i wymagania.

 

Inwestujemy i dajemy szansę

Idziemy do przodu. Nieustannie rozwijamy się inwestując w nowoczesny park maszynowy. Dobrze wyposażona hala produkcyjna oznacza brak opóźnień wywołanych awarią urządzeń, duże moce przerobowe i możliwość realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Pamiętamy przy tym, że nawet najdoskonalsza maszyna nie zastąpi dobrego pracownika. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i sprawdzonych fachowców, dając jednocześnie szansę praktykantom i studentom, którzy w przyszłości będą mogli zasilić personel naszej firmy.

 

Działamy odpowiedzialnie

Produkowane przez nas zbiorniki lub inne rozwiązania muszą być i są niezawodne. Żaden zakład produkcyjny czy przetwórczy nie może sobie pozwolić na przestój wywołany awarią dostarczonego przez nas urządzenia czy wadą konstrukcyjną zbiornika. Przykładamy się do każdego zlecenia. Zwracamy uwagę na wymagane normy i certyfikaty, zapewniamy dokumentację UDT, na wszystkie wykonane przez nas produkty udzielamy gwarancji. Opracowując nietypowe i nowatorskie rozwiązania korzystamy także ze współpracy z Politechniką Łódzką.